iconZamów przed 14:00, a zamówienie będzie wysłane jeszcze dziś.

Cart

Tamipol

TAMIPOL T.M.D. POLAŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Artykuły dla restauracji • Artykuły imprezowe • Artykuły zaopatrzeniowe

Firma TAMIPOL T.M.D. POLAŃSCY spółka jawna, została założona w 1994 roku w Poznaniu. Dzięki kreatywności  Właścicieli, firma rozwinęła żagle i z małego sklepu przekształciła się w wiodącą na polskim rynku firmę handlową. Od 2016 roku główna siedziba znajduje się w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 13A.

W 2010 roku Firma zdobyła Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany za wysoką ocenę stabilności firmy wg D&B Poland, a w 2016 certyfikat Mocna Firma Godna Zaufania. Ponadto w 2016 roku zostaliśmy laureatami konkursu Efektywna Firma, oraz otrzymaliśmy  wyróżnienie w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej nadawane przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych z KRS.

Od ponad 20 lat jesteśmy bezpośrednim importerem artykułów zaopatrzeniowych i BHP jak torebki strunowe, fartuchy i rękawice foliowe, zarękawki czy ochraniacze na obuwie. Ponadto w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z działu HORECA czyli wszelkiego rodzaju serwetki restauracyjne, obrusy jednorazowe, bieżniki flizelinowe, naczynia plastikowe, słomki i mieszadełka do napoi, ozdoby do deserów, czy artykuły dla cukierni jak świeczki, foremki papierowe do ciast, czy muffinek. Nie możemy też zapomnieć o ofercie artykułów imprezowych jak wystrzałowe konfetti, balony, maski, peruki, okulary czy  trąbki i gwizdki. Zdecydowana większość towarów będących w ofercie firmy pochodzi z bezpośredniego importu z Dalekiego Wschodu oraz krajów UE.

Tamipol